20-11-2021: KNZB Zwemcompetitie deel 2 - Hardenberg

Terug naar overzicht

Op deze pagina staat de uitslag van de wedstrijd: 20-11-2021: KNZB Zwemcompetitie deel 2 - Hardenberg. De formele uitslag is in pdf formaat pdf formaat beschikbaar.

Uit de bron van de formele uitslag worden onderstaande tabellen samengesteld. Mocht u een fout in de tabellen ontdekken, zou u dan zo vriendelijk willen zijn, contact op te nemen met de webmasters.

Op de uitslagen staan geregeld diskwalificaties aangegeven door middel van een code. De uitleg van deze codes is opgenomen in de KNZB diskwalificatiecodelijst.

Individueel

NaamGbjrAstand/ZwemslagPlaatsInschrijftijdTijdStatus
Jasmijn Plas200350 vlinderslagTUS38.60
200 wisselslag302:52.52
50 schoolslagTUS43.31
100 schoolslag401:32.56
Frank Meier198850 vrije slagEST27.10
50 vlinderslagTUS31.24
200 wisselslag302:35.52
50 schoolslagTUS36.08
100 schoolslag301:18.20
Roy Tettero199250 vlinderslagTUS34.65
200 wisselslag702:49.22
100 schoolslagDSQ:
Eline Pullen200450 vlinderslagTUS39.99
200 wisselslag502:59.31
50 schoolslagTUS43.47
100 schoolslag201:30.59
Daan Tangenberg200450 vrije slagTUS32.80
100 vrije slag401:09.40
Alyssa Eilander200550 vrije slagTUS35.36
100 vrije slag601:13.90
50 vlinderslag941.33
Tom Schotkamp200550 vrije slagEST33.69
50 vlinderslagTUS39.40
200 wisselslag902:54.51
50 schoolslagTUS39.25
100 schoolslag501:23.28
Lotte Aufderhaar200650 vlinderslagTUS34.91
50 rugslagEST37.31
100 rugslagEST01:16.70
200 wisselslag202:51.78
50 schoolslagTUS43.11
100 schoolslag501:32.85
Eva Havelaar200650 vrije slagTUS35.54
100 vrije slag701:14.09
50 vlinderslag638.76
Luuk Tangenberg200650 vrije slagTUS31.73
100 vrije slag301:05.17
50 vlinderslag336.80
Amber Lenters200850 schoolslagTUS44.70
100 schoolslag201:35.85
50 rugslag239.40
Jan Kemkes200850 vrije slag231.28
50 rugslagTUS46.37
100 rugslag301:33.99
Rinse de Jonge200950 vrije slag334.61
50 rugslagTUS43.58
100 rugslag201:27.92
Marinka Mulder200450 rugslagEST43.24
100 rugslagEST01:26.19
50 vlinderslagTUS47.39
200 wisselslag1403:24.41
Desiree Dreschler200950 vrije slag739.21
100 rugslagDSQ:
Gwen Schuur201050 schoolslagTUS46.94
100 schoolslag301:37.08
50 rugslag643.93
Annemiek Back201050 vrije slag337.48
50 rugslagTUS46.27
100 rugslag401:31.81
Joƫlle van Schooten200950 vrije slag537.76
50 rugslagTUS46.00
100 rugslag601:38.18
Hanna Willering200950 vrije slag133.38
50 rugslagTUS43.36
100 rugslag201:30.56
Joas Norden200950 vrije slagEST45.19
100 vrije slagEST01:35.61
50 vrije slag841.51
50 rugslagTUS58.09
100 rugslag701:56.94
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Estafettes

Astand/ZwemslagAtletenPlaatsInschrijftijdTijdStatus
4 x 50 vrije slagFrank Meier27.10
Roy Tettero55.61
Luuk Tangenberg01:24.51
Daan Tangenberg
301:54.81
4 x 50 vrije slagTom Schotkamp33.69
Rinse de Jonge01:09.47
Jan Kemkes01:41.55
Joas Norden
402:24.12
4 x 100 vrije slagJoas Norden01:35.6145.19
Jan Kemkes02:10.59
Rinse de Jonge02:49.92
Luuk Tangenberg03:26.0504:09.29
205:13.51
4 x 100 wisselslagLotte Aufderhaar37.3101:16.70
Eline Pullen
Eva Havelaar
Jasmijn Plas
205:28.57
4 x 100 wisselslagMarinka Mulder43.2401:26.19
Gwen Schuur
Amber Lenters
Alyssa Eilander
505:53.72
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Verberg menu