22-06-2019: Overijsselse B-Kampioenschappen 2019 - Hengelo

Terug naar overzicht

Op deze pagina staat de uitslag van de wedstrijd: 22-06-2019: Overijsselse B-Kampioenschappen 2019 - Hengelo. De formele uitslag is in pdf formaat pdf formaat of in lxf formaat beschikbaar.

Uit de bron van de formele uitslag worden onderstaande tabellen samengesteld. Mocht u een fout in de tabellen ontdekken, zou u dan zo vriendelijk willen zijn, contact op te nemen met de webmasters.

Op de uitslagen staan geregeld diskwalificaties aangegeven door middel van een code. De uitleg van deze codes is opgenomen in de KNZB diskwalificatiecodelijst.

Individueel

NaamGbjrAstand/ZwemslagPlaatsInschrijftijdTijdStatus
Jasmijn Plas200350 vrije slagTUS33.83
50 vrije slag431.4732.35
100 vrije slag401:07.5801:10.97
50 vlinderslagTUS38.76
200 wisselslag402:50.4802:59.40
50 schoolslagTUS42.66
50 schoolslag139.4641.47
100 schoolslag101:26.1901:32.25
100 vlinderslag01:26.41AFG
50 vlinderslag235.1235.90
50 rugslag636.8339.56
50 rugslagTUS43.02
100 rugslag701:19.0301:26.85
Lianne Plas200150 schoolslagTUS43.59
100 schoolslag201:29.5801:31.17
50 vlinderslag433.8933.54PR
50 rugslag135.5135.25PR
Laura Dekker200350 vrije slagTUS32.17
100 vrije slag201:05.7101:08.08
50 vrije slagEST35.02
100 vrije slagEST01:13.59
50 vlinderslagTUS38.65
200 wisselslag502:45.7303:01.94
50 schoolslag439.2343.07
50 vlinderslagTUS36.84
100 vlinderslag201:18.3001:25.77
50 rugslag134.5036.65
50 rugslagTUS40.01
100 rugslag501:16.5201:24.26
Marit van Dalen200450 vrije slag835.2135.41
50 vrije slagEST39.52
100 vrije slagEST01:23.34
Eline Pullen200450 vrije slagTUS35.63
100 vrije slag401:15.1901:14.17PR
50 vrije slag534.2833.37PR
50 vlinderslagTUS44.91
200 wisselslag103:08.0003:05.86PR
50 schoolslag141.0442.54
50 schoolslagTUS44.59
100 schoolslag301:31.2301:33.16
50 rugslagTUS44.75
100 rugslag401:24.9901:29.95
50 rugslag739.6840.52
Rens Minke200650 vrije slag135.3333.39PR
50 vrije slagTUS36.62
100 vrije slag201:17.0701:17.71
50 rugslagEST42.63
100 rugslagEST01:27.83
Daan Tangenberg200450 vrije slagEST36.79
100 vrije slagEST01:16.77
50 vrije slag833.2133.48
Marij Abbink200750 vrije slag37.91AFG
100 vrije slag01:25.86AFG
Alyssa Eilander200550 vrije slagTUS34.96
100 vrije slag101:11.3001:12.03
50 vrije slagEST36.09
100 vrije slagEST01:16.15
50 vlinderslagTUS44.13
200 wisselslag203:09.2303:08.42PR
50 rugslagEST42.95
100 rugslagEST01:29.55
Lienke Pouwels200650 vrije slag634.9635.59
200 wisselslag03:19.10DSQ: VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
Lotte Aufderhaar200650 rugslagEST42.30
100 rugslagEST01:24.81
50 schoolslagTUS46.80
100 schoolslag501:33.2001:39.14
50 vlinderslag437.2039.09
50 rugslag338.2439.27
Eva Havelaar200650 vrije slag134.8033.68PR
50 vrije slagTUS37.15
100 vrije slag1201:17.3001:18.00
50 vlinderslagTUS44.43
200 wisselslag803:16.3803:17.90
Luuk Tangenberg200650 vrije slagTUS38.93
50 vrije slag335.8835.01PR
100 vrije slag301:17.8301:20.65
Marinka Mulder200450 vrije slag32.07DSQ: AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
50 vrije slagTUS35.11
100 vrije slag1101:13.6101:16.44
Luca Aufderhaar200650 schoolslag346.8044.86PR
50 vlinderslag241.0440.27PR
Maaike Schrotenboer200550 vrije slag434.1933.14PR
50 rugslag239.8638.48PR
Arjanne Mulder200650 vrije slag536.0935.37PR
Taco Hengstman200350 vrije slagTUS29.02
100 vrije slag101:03.2001:01.18PR
50 rugslagEST37.71
100 rugslagEST01:19.54
50 vlinderslag334.0334.27
50 rugslagTUS38.30
50 rugslag133.7934.42
100 rugslag101:14.9601:21.08
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Estafettes

Astand/ZwemslagAtletenPlaatsInschrijftijdTijdStatus
4 x 100 wisselslagRens Minke42.6301:27.83
Taco Hengstman
Luca Aufderhaar
Luuk Tangenberg
105:51.2506:03.06
4 x 100 vrije slagLaura Dekker01:13.5935.02
Jasmijn Plas01:47.54
Marinka Mulder02:25.41
Alyssa Eilander03:01.0603:41.86
404:38.4404:56.27
4 x 100 vrije slagMarit van Dalen01:23.3439.52
Lienke Pouwels02:02.27
Maaike Schrotenboer02:47.21
Arjanne Mulder03:26.4004:06.80
805:45.2305:31.97PR
4 x 100 wisselslagAlyssa Eilander42.9501:29.55
Eline Pullen
Eva Havelaar
Lienke Pouwels
305:52.8605:56.53
4 x 100 wisselslagTaco Hengstman37.7101:19.54
Jasmijn Plas
Lianne Plas
Daan Tangenberg
405:12.2305:22.66
4 x 100 wisselslagLotte Aufderhaar42.3001:24.81
Jasmijn Plas
Lianne Plas
Laura Dekker
105:07.7305:22.68
4 x 100 vrije slagAlyssa Eilander01:16.1536.09
Maaike Schrotenboer01:54.05
Eva Havelaar02:35.22
Eline Pullen03:12.3303:52.69
205:09.5805:05.94PR
4 x 100 vrije slagDaan Tangenberg01:16.7736.79
Luuk Tangenberg01:54.71
Rens Minke02:34.55
Taco Hengstman03:09.0203:48.52
104:51.7404:51.42PR
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Verberg menu