Contact

Bezoekadres

Zwembad 'De Slag'
Sportboulevard 3
7772 SL Hardenberg

Verenigingssecretariaat

Ronald van der Woude
E-mail: secretariaat@degrunte.nl

Ledenadministratie

Anja Leideman
Bandelsteeg 3
7771 TP Hardenberg
0523-262920
E-mail: leden.administratie@degrunte.nl

Clubkleding

Gerjanne Schotkamp
E-mail: clubkleding@degrunte.nl

Secretariaat Waterpolo

Jos André
E-mail: waterpolo@degrunte.nl

Afmelden Waterpolo Jeugd

E-mail: afmelden.training.waterpolo.jeugd@degrunte.nl

Secretariaat Wedstrijdzwemmen

Eric Havelaar
E-mail: wedstrijdzwemmen@degrunte.nl

Inschrijven Wedstrijdzwemmen

Mariska Eilander
E-mail: inschrijven.wedstrijdzwemmen@degrunte.nl

Inschrijven Wedstrijdzwemmen Jeugd

Eric Havelaar
E-mail: inschrijven.wedstrijdzwemmen.jeugd@degrunte.nl

Vereniging Officials en Functionarissen

Josien Nieuwenhuis
E-mail: vof@degrunte.nl

Afmelden Wedstrijdzwemmen

E-mail: afmelden.training.wedstrijdzwemmen@degrunte.nl

Secretariaat AquaKids

Hillet Dekker
E-mail: jeugd@degrunte.nl

Afmelden AquaKids

E-mail: afmelden.training.aquakids@degrunte.nl

Secretariaat Recreatief zwemmen

Christa Koole
E-mail: secretariaat.recreatiefzwemmen@degrunte.nl

Voorzitter Waterpolo & Vechtrace

Gerrit Veurink
Ganzebloem 29
7772 LM Hardenberg
E-mail: voorzitter.vechtrace@degrunte.nl

Waterpolo & Vechtrace : Waterpolotoernooi

Wouter Scholten
E-mail: waterpolotoernooi@degrunte.nl

Waterpolo & Vechtrace : Vechtrace Wedstrijdzwemmen

Mariska Eilander
E-mail: vechtrace@degrunte.nl

Vertrouwenspersoon

Bea Hermans
06 20340426
E-mail: vertrouwenspersoon@degrunte.nl

Webmasters

Jos Plas & Roy Tettero
E-mail: webmaster@degrunte.nl

Foto's voor publicatie

Voor bijvoorbeeld website/krant etc.
E-mail: fotos@degrunte.nl

Verberg menu