Contact

Bezoekadres

Zwembad 'De Slag'
Sportboulevard 3
7772 SL Hardenberg

Voorzitter

Sem Blommendaal
06-20773674
E-mail: voorzitter@degrunte.nl

Verenigingssecretariaat

Louwrens Engbersen
E-mail: secretariaat@degrunte.nl

Ledenadministratie

Mariska Lenters
Leeuwerikstraat 14
7771 AK Hardenberg
E-mail: leden.administratie@degrunte.nl

Clubkleding

Anja Leideman
E-mail: clubkleding@degrunte.nl

Waterpolo: Secretariaat

Jos André
E-mail: secretariaat.waterpolo@degrunte.nl

Waterpolo: Afmelden Jeugd

E-mail: afmelden.training.waterpolo.jeugd@degrunte.nl

Wedstrijdzwemmen: Secretariaat

Commmissie Wedstrijdzwemmen
E-mail: secretariaat.wedstrijdzwemmen@degrunte.nl

Wedstrijdzwemmen: Inschrijven

Alida Dokter
E-mail: inschrijven.wedstrijdzwemmen@degrunte.nl

Wedstrijdzwemmen: Vereniging Officials en Functionarissen

Alida Dokter
E-mail: vof@degrunte.nl

Wedstrijdzwemmen: Afmelden Jeugd

E-mail: afmelden.training.wedstrijdzwemmen@degrunte.nl

AquaKids: Secretariaat

Aafelien Hendriks
E-mail: secretariaat.aquakids@degrunte.nl

AquaKids: Afmelden

E-mail: afmelden.training.aquakids@degrunte.nl

Recreatief zwemmen: Secretariaat

Christa Koole
E-mail: secretariaat.recreatiefzwemmen@degrunte.nl

Waterpolo & Vechtrace: Voorzitter

Gerrit Veurink
Ganzebloem 29
7772 LM Hardenberg
E-mail: voorzitter.vechtrace@degrunte.nl

Waterpolo & Vechtrace : Waterpolotoernooi

Wouter Scholten
E-mail: waterpolotoernooi@degrunte.nl

Waterpolo & Vechtrace : Vechtrace Wedstrijdzwemmen

????
E-mail: vechtrace@degrunte.nl

Vertrouwenspersoon

Ester Koop
0524-551203
E-mail: vertrouwenspersoon@degrunte.nl

Webmasters

Jos Plas & Roy Tettero
E-mail: webmaster@degrunte.nl

Foto's voor publicatie

Voor bijvoorbeeld website/krant etc.
E-mail: fotos@degrunte.nl

Verberg menu