02-02-2019: Regionale Estafette Kampioenschappen Regio Oost 2019 - Hengelo

Terug naar overzicht

Op deze pagina staat de uitslag van de wedstrijd: 02-02-2019: Regionale Estafette Kampioenschappen Regio Oost 2019 - Hengelo. De formele uitslag is in pdf formaat pdf formaat of in lxf formaat beschikbaar.

Uit de bron van de formele uitslag worden onderstaande tabellen samengesteld. Mocht u een fout in de tabellen ontdekken, zou u dan zo vriendelijk willen zijn, contact op te nemen met de webmasters.

Op de uitslagen staan geregeld diskwalificaties aangegeven door middel van een code. De uitleg van deze codes is opgenomen in de KNZB diskwalificatiecodelijst.

Individueel

NaamGbjrAstand/ZwemslagPlaatsInschrijftijdTijdStatus
Jasmijn Plas2003100 vrije slagEST01:10.43
Jelle Dekker1999100 rugslagEST01:01.67
Frank Meier1988100 vrije slagEST00.35
100 vlinderslagEST01:08.07
Robin Leideman2001100 schoolslagEST01:21.56
Laura Dekker2003100 rugslagEST01:23.83
Lyanne Eilander2003100 schoolslagDSQ: EA - Te vroeg overgenomen., 4e zwemmer
Rens Minke2006100 rugslagEST01:33.06
Ian van der Pal2002100 vrije slagEST01:03.92
Alyssa Eilander2005100 vrije slagEST01:15.67
Tom Schotkamp2005100 schoolslagEST01:40.54
Lotte Aufderhaar2006100 rugslagEST01:24.53
100 schoolslagEST01:40.61
Eva Havelaar2006100 vlinderslagEST01:38.04
Luuk Tangenberg2006100 vlinderslagEST01:56.77
Rosalie ter Buurkes2002100 vlinderslagEST01:26.42
Luca Aufderhaar2006100 vrije slagEST01:18.28
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Estafettes

Astand/ZwemslagAtletenPlaatsInschrijftijdTijdStatus
4 x 100 vrije slagLuca Aufderhaar01:18.28
Luuk Tangenberg02:40.90
Daan Tangenberg03:59.70
Rens Minke
1305:06.0905:19.96
4 x 100 vlinderslagRosalie ter Buurkes01:26.42
Jolien Pouwels03:06.69
Laura Dekker04:33.40
Jasmijn Plas
1205:34.8406:02.45
4 x 100 vlinderslagFrank Meier01:08.07
Ian van der Pal02:21.85
Robin Leideman03:34.53
Jelle Dekker
604:25.7604:37.80
4 x 100 vlinderslagLuuk Tangenberg01:56.77
Rens Minke04:00.42
Luca Aufderhaar05:47.16
Tom Schotkamp
706:52.4507:34.75
4 x 100 vrije slagIan van der Pal01:03.92
Lotte Aufderhaar02:16.66
Daan Tangenberg03:35.50
Laura Dekker05:56.90
Lyanne Eilander09:19.72
Jasmijn Plas
Jelle Dekker
Rosalie ter Buurkes
Robin Leideman
Frank Meier
1110:26.4911:25.40
4 x 100 schoolslagLyanne Eilander01:28.68
Jasmijn Plas02:58.04
Laura Dekker04:31.48
Jolien Pouwels
05:57.71DSQ: EA - Te vroeg overgenomen., 4e zwemmer
4 x 100 vrije slagAlyssa Eilander01:15.67
Lienke Pouwels02:37.72
Eline Pullen03:54.78
Lotte Aufderhaar
804:54.5905:07.90
4 x 100 wisselslagLotte Aufderhaar01:24.53
Eline Pullen
Eva Havelaar
Alyssa Eilander
1005:44.9905:52.76
4 x 100 vrije slagJasmijn Plas01:10.43
Rosalie ter Buurkes02:24.34
Lyanne Eilander03:34.28
Laura Dekker
1204:27.1504:43.09
4 x 100 schoolslagLotte Aufderhaar01:40.61
Eva Havelaar03:33.72
Lienke Pouwels05:21.51
Eline Pullen
1006:41.8706:57.94
4 x 100 schoolslagRobin Leideman01:21.56
Frank Meier02:42.24
Jelle Dekker04:06.27
Ian van der Pal
705:23.1705:31.37
4 x 100 schoolslagTom Schotkamp01:40.54
Rens Minke03:44.00
Daan Tangenberg05:29.85
Luca Aufderhaar
1306:37.1607:19.05
4 x 100 wisselslagLaura Dekker01:23.83
Lyanne Eilander
Jasmijn Plas
Rosalie ter Buurkes
1405:12.1605:39.14
4 x 100 vlinderslagEva Havelaar01:38.04
Lotte Aufderhaar03:12.09
Eline Pullen04:49.82
Alyssa Eilander
806:32.3306:32.57
4 x 100 wisselslagRens Minke01:33.06
Daan Tangenberg
Tom Schotkamp
Luca Aufderhaar
1305:55.5706:24.87
4 x 100 vrije slagFrank Meier00.35
Ian van der Pal02:06.05
Robin Leideman03:08.12
Jelle Dekker
803:48.1204:05.36
4 x 100 wisselslagJelle Dekker01:01.67
Robin Leideman
Frank Meier
Ian van der Pal
704:16.0204:41.65
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Verberg menu