09-02-2019: Competitie ronde 3 - Raalte

Terug naar overzicht

Op deze pagina staat de uitslag van de wedstrijd: 09-02-2019: Competitie ronde 3 - Raalte. De formele uitslag is in pdf formaat pdf formaat of in lxf formaat beschikbaar.

Uit de bron van de formele uitslag worden onderstaande tabellen samengesteld. Mocht u een fout in de tabellen ontdekken, zou u dan zo vriendelijk willen zijn, contact op te nemen met de webmasters.

Op de uitslagen staan geregeld diskwalificaties aangegeven door middel van een code. De uitleg van deze codes is opgenomen in de KNZB diskwalificatiecodelijst.

Individueel

NaamGbjrAstand/ZwemslagPlaatsInschrijftijdTijdStatus
Jasmijn Plas200350 vrije slagTUS32.14
100 vrije slag301:06.8201:07.58
50 vlinderslagTUS38.70
200 wisselslag202:50.0302:51.10
Lianne Plas200150 schoolslagTUS41.65
100 schoolslagTUS01:30.30
200 schoolslag303:19.1303:13.99PR
50 vlinderslag434.2433.89PR
50 rugslagTUS36.89
100 rugslag101:14.9101:15.84
Jelle Dekker199950 vlinderslag126.6326.13PR
50 rugslagTUS29.16
100 rugslag157.5959.73
Frank Meier198850 schoolslagTUS37.38
100 schoolslagTUS01:20.13
200 schoolslag202:52.8002:50.96PR
50 vlinderslag228.3429.19
50 rugslagTUS35.87
100 rugslag401:13.2101:13.35
Chantal Meyerink199150 schoolslagTUS41.10
100 schoolslagTUS01:25.89
200 schoolslag102:58.9202:57.86PR
50 vlinderslag233.1732.59PR
50 rugslagTUS38.46
100 rugslag301:12.9601:19.54
Josien Odink198950 vlinderslag633.4934.87
50 rugslagTUS38.29
100 rugslag401:16.6501:20.08
Roy Tettero199250 schoolslagTUS42.77
100 schoolslagTUS01:33.08
200 schoolslag403:10.5303:22.33
50 vlinderslag831.3932.75
50 rugslagTUS36.72
100 rugslag601:10.2001:17.47
Robin Leideman200150 vrije slagEST27.63
100 vrije slagEST58.30
200 schoolslag02:51.13DSQ: SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50 vlinderslag429.3030.18
50 rugslagTUS34.75
100 rugslag301:07.0201:11.34
Laura Dekker200350 vrije slagEST30.70
100 vrije slagEST01:05.71
50 vlinderslagTUS35.69
200 wisselslag102:45.7302:49.06
100 vlinderslag101:18.3001:22.80
Nathanael Mulder2001200 wisselslag1002:56.2602:56.45
50 vlinderslagTUS35.77
100 vlinderslag601:21.6001:21.29PR
Eline Pullen200450 schoolslagTUS44.76
100 schoolslagTUS01:35.06
200 schoolslag203:34.0803:18.70PR
50 rugslagTUS42.28
100 rugslag401:24.9901:27.70
Rens Minke200650 schoolslagTUS55.05
100 schoolslagTUS01:56.74
200 schoolslag504:00.4504:03.60
50 rugslagTUS34.91
100 rugslag201:31.5201:28.66PR
Ian van der Pal200250 vlinderslagTUS32.48
200 wisselslag202:37.4002:36.68PR
50 vlinderslagTUS33.32
100 vlinderslag301:10.8301:12.90
Vince van der Pal200450 vrije slagTUS27.40
100 vrije slag156.2757.60
50 vlinderslagTUS31.20
200 wisselslag102:41.0502:31.70PR
Daan Tangenberg200450 vrije slagTUS36.50
100 vrije slag301:13.6401:16.21
50 vlinderslagTUS46.39
200 wisselslag803:22.6203:15.28PR
Alyssa Eilander200550 vrije slagTUS33.70
100 vrije slag401:11.4401:11.30PR
50 vlinderslagTUS43.73
200 wisselslag703:10.6103:09.23PR
Michelle Mulder200450 vrije slagTUS39.76
100 vrije slag1101:26.0801:25.13PR
50 vlinderslagTUS51.08
200 wisselslag1503:39.4403:37.55PR
Lotte Aufderhaar2006200 schoolslag03:42.00DSQ: SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50 rugslagTUS40.04
100 rugslag101:18.3901:21.85
Eva Havelaar200650 vrije slagEST35.02
50 schoolslagTUS50.95
100 schoolslagTUS01:50.36
200 schoolslag603:48.9503:49.86
50 rugslagTUS47.47
100 rugslag801:37.1801:36.10PR
Luuk Tangenberg200650 schoolslagTUS01:01.20
100 schoolslagTUS02:09.66
200 schoolslag604:17.9304:24.75
50 rugslagTUS48.32
100 rugslag601:39.0601:37.40PR
Ruben Dijkstra200550 schoolslagTUS48.35
100 schoolslagTUS01:42.71
200 schoolslag203:35.0203:30.43PR
50 rugslagTUS41.92
100 rugslag101:30.6901:24.45PR
Marinka Mulder200450 vrije slagTUS35.46
100 vrije slag501:13.6101:14.95
50 vlinderslagTUS45.21
200 wisselslag1003:28.3703:17.28PR
Luca Aufderhaar200650 schoolslagTUS49.09
100 schoolslagTUS01:44.95
200 schoolslag304:00.1203:43.91PR
50 rugslagTUS44.77
100 rugslag501:36.1001:32.71PR
Taco Hengstman200350 vrije slagTUS29.31
50 vrije slagEST28.83
100 vrije slag201:03.2001:05.14
50 vlinderslagTUS42.15
200 wisselslag303:09.2802:59.60PR
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Estafettes

Astand/ZwemslagAtletenPlaatsInschrijftijdTijdStatus
4 x 50 vrije slagTaco Hengstman28.83
Daan Tangenberg
Luca Aufderhaar
Vince van der Pal
202:02.2402:01.95PR
4 x 50 vrije slagEva Havelaar35.02
Lotte Aufderhaar
Eline Pullen
Alyssa Eilander
102:13.9702:14.13
4 x 100 vrije slagLaura Dekker01:05.7130.70
Lianne Plas
Jasmijn Plas
Lotte Aufderhaar
204:24.5104:25.43
4 x 100 vrije slagRobin Leideman58.3027.63
Jelle Dekker
Frank Meier
Vince van der Pal
103:45.7903:49.53
Persoonlijke records worden bij een tussentijd niet vermeld.


Verberg menu